F 1 Futam

1. F1 futam visszanézése
  2. ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS: Abu Dhabi Nagydíj - Futam (LIVE) | Élő közvetítés | Motorsport.com
  3. Stájer Nagydíj - LIVE Forma-1 Futam

Letölthető alkalmazások

F1 futam visszanézése

f1 futam kezdes

Ez fontos, Hamilton és Verstappen között ugyanis több autót találunk. 11:28 Perez autója meghibásodott, kiszáll a versenyből! A Mercedes tehát konstruktőri világbajnok 11:27 A kérdés, lesz-e még egy utolsó kör zöld zászló mellett... Hihetetlen izgalmak a végére! 11:27 Latifi autóját most emelik ki, azonban még a mezőnyben lévő lekörözötteket is előre kell engedni. 11:26 A felvételeken láthattuk, hogy a Mercedes már várta a bokszba Hamiltont, az utolsó pillanatban azonban a csapat arra szólította, hogy maradjon kinn. 11:25 Latifi Mick Schumacherrel küzdött, majd miután már a német megelőzte őt, kipördült és falnak csapódott. 11:24 Az 58 körös verseny 54. körében járunk. A pályán elég sok törmelék van ahhoz, hogy a verseny belátható időn belül folytassák. 11:23 A holland ráadásul lágy keverékű abroncsokat kapott! De lesz-e vajon újraindítás? 11:23 Hamilton nem cserélt kereket, míg Verstappen igen! 11:22 De lesz-e még újraindítás, vagy ez a vége? 11:22 Latifi összetöri a Williamst!! Hihetetlen!!

• Lidl előfőzött pacal shop

(Fotó: Egy újabb felejthetetlen arc, rengeteg hajjal: Gerhard Berger, a Benetton osztrák tehetsége. 26 éves volt, pár hónappal később nyerte első F1-versenyét, Mexikóban. A Hungaroringen sosem volt igazán szerencséje, egyszer sem győzött itt, a nyitóversenyünkön sem ért célba. (Fotó: Víz már akkor is kellett, de a lajtoskocsi jobb kilátóhely volt bármelyik tribünnél. A legszerencsésebbek foglalhattak rajta helyet, hiszen jobban lehetett látni, mint a Paddock Clubból, és a dresszkód is sokkal lazább volt. (Fotó: Újabb régi ismerős, Ricciardo Patrese. Brabhammel indult, de az egyik kerékvetőre felakadva fejezte be a futamot, nagyon nagyon korán. Később a Williamsszel volt tuti győztesnek tűnő futama, de kicsúszott az élről, úgyhogy nálunk sosem nyert. De nagyon szeretett ide járni. (Fotó: Ayrton Senna, a Hungaroringen ő indult elsőként a pole pozícióból. A futamon második lett, miután Nelson Piquet egy zseniális manőverrel megelőzte. Később háromszor győzött a magyar F1-pályán, az egyik legnagyobb mestere lett a Hungaroringnek.

f1 futam visszanézése

Stájer Nagydíj - LIVE Forma-1 Futam

f 1 futam live

Juan Pablo Montoya egyike azon három kolumbiai pilótának, aki már versenyzett a Forma-1-ben: Roberto Guerrero 1982-ben és 1983-ban az Ensign és a Theodore alakulatoknál versenyzett, míg Ricardo Londono az 1981-es Brazil Nagydíj versenyhétvégéjén vett részt. -Hirdetés- A Forma-1 vezérigazgatója, Stefano Domenicali lelkesen nyilatkozott a világ minden tájáról érkező érdeklődésről a jövőbeni versenyek megrendezése iránt, és azt mondta, hogy a sportág "holnapra" akár 30 futamból álló versenynaptárt is összerakhatna, annyira vonzó egy nagydíj megrendezése globálisan. A 2022-es idényben rekordszámú, 23 futamból álló versenynaptár áll rendelkezésre – és a csapatok, valamint az FIA között jelenleg érvényben lévő Concorde egyezményben szerepel, hogy évente akár 25 futamot is tervezhetnek. A 2021-es bemutatkozása után Katar 2023-ban kerül be az éves versenynaptárba, míg Szaúd-Arábia a tavalyi szezonban debütált, Miami pedig 2022 májusában szerepel majd először a versenynaptárban. Hirdetés

11:21 A Hamilton és Verstappen közötti különbség elkezdett ismét növekedni. Végleg eldőlt? 11:20 Az utolsó körök előtt Hamilton, Verstappen, Perez, Sainz, Bottas, Cunoda, Gasly, Norris, Alonso és Ocon a pontszerzők sorrendje. 11:19 A holland még csak most kezdi utolérni a brit által már megelőzött bolyt. 11:19 8 körrel a verseny vége előtt Hamilton előnye még mindig 10, 7 másodperc Verstappen előtt. 11:18 A Mercedes információi szerint a pálya végi kerékvetők okozhatták Norris gumijainak sérülését. 11:17 Christian Horner közben arról nyilatkozott a bokszfalon, hogy a Mercedes sokkal gyorsabb náluk, Verstappen azonban a szívét-lelkét beleadja a mai futamon. 11:16 Lando Norris lassú defektet kapott, emiatt a bokszba kényszerült. 11:16 A 6. helyen álló Bottas közben az 5. Lando Norrist támadja. 11:15 A 2021-es világbajnokság utolsó 10 köre következik, az előny jelenleg 11, 2 másodperc. Hamilton előtt azonban már nincs több lekörözendő autó. 11:14 Hamilton a négy autóból hármat már lekörözött, az előnye 12, 3 másodpercre csökkent.

Monday, 23-May-22 20:10:26 UTC